Facebook'la Bağlan
oyunlar
Kırmızı Casus Araba


Araba Oyunları
Oynanma: 17333

Oyunkalesi.com araba oyunları kategorisinde öyle bir araba oyunu ekliyoruz ki kırmızı casus araba oyununda aradığınız herşeyi fazlası ile bulacaksınız. Bu oyunda amacınız diğer casus arabalarını yok ederek bölümleri tamamlamak. Aracınızda çeşitli silahlar ve ekstra özellikler var, bu silahları güçlendirmek ve diğer ekstra özellikleri aktif hale getirmek için her bölümü en iyi şekilde bitirip paraları toplamanız gerekiyor.

Kırmızı casus araba oyunu nasıl oynanır ?

Oyun menüsünden PLAY ( oyna ) butonuna basın. Tanıtımı geçmek için sağ alt köşede bulunan OK işaretine tıklayın,  üç kayıt bölümünden birini seçerek araba geliştirme bölümüne gelin. bu bölümde size gösterilen sembollere tıklayarak aracınızı güçlendirip yeniden PLAY ( oyna ) butonuna basın. Oyuna başlamadan önce hang tuşları kullanacağnıız karşınıza gelecektir, köşedeki X işaretine basarak bu pencereyi kapatıp oyuna başlayabilirsiniz.

Yön tuşları ile aracınızı yönlendirip SPACE ( boşluk ) tuşu ile zıplayabilir. Z ile roket atıp X tuşu ile turboya alabilirsiniz. Oyunkalesi.com iyi eğlenceler diler.

Sponsor Bağlantı
Bizi Facebook’tan takip edebilirsiniz
En iyi oyuncular
funya
Hit : 566
kuralahlak
Hit : 335
mervek10
Hit : 282
235689
Hit : 217
efeways
Hit : 209