Facebook'la Bağlan
oyunlar
Keloğlan ile Cankız


2 Kişilik Oyunlar
Oynanma: 8786

Türk sinema tarihinin unutulmaz filmlerinden birisi olan keloğlan ve cankız artık oyun dünyasında yeniden canlanıyor yeniden hayat kazanıyor. Rüştü asyalının başrollerini oynadığı ve keloğlan karakterini canlandırdığı yeşilcam filminin çekilmesinden bu zamana yaklaşık bir otuz yıl geçmiştir sanırım. Otuzyıl boyunca bir çok şey değiştiği gibi artık karakterlerde farklı şekillerde hayat bulmaktadır. Artık günümüzde keloğlan karakteri çocuklar tarafından çok sevilmekte ve her gün çizgi filmleri yayınlanmakta, keloğlan karakteri ile ilgili yeni oyunlar yapılmaktadır. Bu iki kişilik oynanabilen güzel macera oyununda keloğlan ve sevdiği kız cankız birlikte maceraya atılıyorlar ve zindandan kaçmak için sizden yardım bekliyorlar. Her yerde olduğu gibi buradada ne yazık ki kötü karakterler bulunmaktadır, Oyun tamamen Türkçe olduğu için oynaması oldukça kolaydır. Ünlü çizgi film karakterimiz keloğlanı W A S D tuşlarını kullanarak yönlendirebilirsiniz, keloğlanın yoldaşı ve sevgilisi cankızı yönlendirmek için ise YÖN TUŞLARI nı kullanmanız gerekmektedir.

Oyunun temel amacı herşeyden önce bu iki karakterin birbiriyle uyum içerisinde ilerlemesi gerekmektedir. Çünkü tuzaklardan ve engellerden kurtulmak için birbirlerinin yardımına ihtiyaç duyacaklardır. Sizde bu iki sevimli karaktere eşlik etmek ve macera dolu keloğlan ve cankız oyununu oynamak istiyorsanız oyuna başla butonuna basmakta geç kalmayın.

Macera oyunları

Sitemizde yer alan oyunlar sadece bununla sınırla değil. Çocukların en çok sevdiği oyun karakterlerinden olan ateş ve su ' nun maceralarında onları yalnız bırakmak istemiyorsanız, sizleri mutlaka ama mutlaka oyunoynasak.com sitemize bekliyoruz. En iyi maceraların yaşandığı bu oyun sitesinde sizleri bekleyen bir çok sürpriz bulunmaktadır. Haydi gelin en güzel oyunlar arasından seçilmiş olan ateş ve su karakterine biz can verelim ve onları biz yönlendirelim.

Eğer ben macera oyunları yerine spor oyunlarını tercih ederim diyorsanız okçuluk eğitimi oyununu oynamanızı öneriyoruz.

Sponsor Bağlantı
Bizi Facebook’tan takip edebilirsiniz
En iyi oyuncular
funya
Hit : 566
kuralahlak
Hit : 335
mervek10
Hit : 282
235689
Hit : 217
efeways
Hit : 209