Facebook'la Bağlan
oyunlar
Fireman


2 Kişilik Oyunlar
Oynanma: 49475

Oyunkalesi.com 2 kişilik oyunlar kategorisinde dilerseniz tek başınıza bilgisayara karşı dilerseniz iki kişilik oyun da arkadaşınıza karşı oynayabileceğiniz harika bir oyun daha sizlerle. Fireman oyunu bir zamanların meşhur bomberman oyununun tıpkısının aynısı diyebiliriz.

Fireman oyunu nasıl oynanır ?

Bu güzel oyunu dilerseniz 1 kişilik dilerseniz 2 kişilik oynayabilirsiniz. Oyunun başlangıcında hangi şekilde oynayacağınız seçin ikinci ekranda ise kaç oyunculu oynamak istediğinizi seçiyorsunuz. Aynı anda en fazla üç oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Oyunun amacı kutuları patlatarak çıkan itemleri toplamak. Duvarları patlattıktan sonra rakiplerinizi ve onların bıraktığı bombaları yok etmelisiniz. Eğer dikkatli şekilde oynamazsanız kendi bıraktığınız bombalara takılıp kendinizi havaya uçarmayın. 

Oyunda tek kişilik yonarken YÖNLENDİRME TUŞLARI ile hareket edebilir Ş tuşu ile bomba bırakabilirsiniz. Çift kişi oynadığınız zaman ikinci kişi W A S D ile hareket edip yukarıda bulunan 1 tuşunun yanındaki özel karakter tuşu ile bomba bırakabilir. Evet şimdi fireman oynama zamanı. Oyunkalesi.com iyi eğlenceler diler.

Sponsor Bağlantı
Bizi Facebook’tan takip edebilirsiniz
En iyi oyuncular
funya
Hit : 566
kuralahlak
Hit : 335
mervek10
Hit : 282
235689
Hit : 217
efeways
Hit : 209